Titles you rated
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Black SummerRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5