Series
Ratings
42
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- Men on a MissionRated ★ 2.0
Prison Break Season 1Rated ★ 1.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 3.0
- 나루토 5기Rated ★ 3.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
- DamoRated ★ 0.5