Series
Ratings
206
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
The StudioRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 3.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
DarkRated ★ 3.5
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 2.0
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
86Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5