Series
Ratings
240
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.5
Secrets of the PenguinsRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
First LoveRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
The Great Escape 2Rated ★ 3.5