Series
Ratings
159
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Steal HeartRated ★ 3.5
MistyRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0- Love Can't WaitRated ★ 2.5
Sharp2Rated ★ 3.0- Typhoon In That SummerRated ★ 2.0
Hello! My LadyRated ★ 3.0
Ice GirlRated ★ 3.0
WeddingRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.5- Mellow in MayRated ★ 3.0
Mr. GoodbyeRated ★ 4.5- Yeonu's SummerRated ★ 4.0