Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5