Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
Modern BoyRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
SaharaRated ★ 3.0