Movies
Ratings
30
Cold EyesRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 2.0
Evan AlmightyRated ★ 1.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0