Series
Ratings
12
Attack on TitanRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0