Series
Ratings
17
The Last DanceRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 1.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 1.0
My MisterRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5