Movies
Ratings
477
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Initial DRated ★ 1.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Grown Ups 2Rated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
Anger ManagementRated ★ 4.0
One Piece Episode of Nami: Tears of a Navigator and the Bonds of FriendsRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 1.0
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 2.0