Titles you rated
SplitRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
TangledRated ★ 2.0
Casino RoyaleRated ★ 1.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 1.5
Man of SteelRated ★ 1.5
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
TransformersRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.0
GravityRated ★ 2.0
UpRated ★ 2.0
The Matrix ReloadedRated ★ 2.0