Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Dancing CatRated ★ 5.0
Song OneRated ★ 4.0
Midnight Diner 2Rated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 5.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 1.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 5.0
BluebeardRated ★ 1.5
No Longer HeroineRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0