Movies
Ratings
134
Pretty WomanRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Tales of the NightRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 5.0
SakuranRated ★ 4.5
CubeRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
PopulaireRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
CracksRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 3.5
A Royal AffairRated ★ 3.5