Titles you rated
- I Love You Just a Little BitRated ★ 4.5
The Everyday Life of Part-Time Torture WorkersRated ★ 2.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 4.0
GivenRated ★ 3.5
My Favorite FlowerRated ★ 2.0- Is It Cake? ValentinesRated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.0
IT: Welcome to DerryRated ★ 4.0
Shrink -Seishinkai yowai-Rated ★ 3.0
Unhandy HandymanRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 3.5
Bungo Stray DogsRated ★ 3.5- Bungo Stray DogsRated ★ 3.0
Bungo Stray DogsRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 2.0- K-ON!Rated ★ 3.5
Pocket ni Boken wo TsumekondeRated ★ 2.5