Movies
Ratings
640
Frozen IIRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 1.5
AquamanRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 3.0
Up for LoveRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.0