Movies
Ratings
390
If OnlyRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Girl on the TrainRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.5
The 5th WaveRated ★ 2.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
Jupiter AscendingRated ★ 2.5
The Skeleton KeyRated ★ 2.0
xXxRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 2.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 1.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Doomsday BookRated ★ 2.5
RinguRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 1.5
The ExpendablesRated ★ 2.0
Monster HouseRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 2.0