Movies
Ratings
770
War of the WorldsRated ★ 2.5
ExtractionRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 1.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
The People UpstairsRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 2.0
War MachineRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 1.5
Us and ThemRated ★ 3.5
37 SecondsRated ★ 2.0
The King of JokguRated ★ 1.0
BedevilledRated ★ 4.0- KimchiRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 1.5
DownsizingRated ★ 1.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 2.0
AmourRated ★ 1.5
Poor ThingsRated ★ 1.5