Movies
Ratings
327
The Senior ClassRated ★ 2.0
The King of PigsRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.5
Running TurtleRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0