Titles you rated
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- 勇者警察ジェイデッカーRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0