Series
Ratings
79
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
You Season 5Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 2.0- Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.0
First KillRated ★ 2.5
Shopaholic LouisRated ★ 2.5
Busted! Season 1Rated ★ 1.0
Money Heist season 1Rated ★ 2.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Detective Conan: Zero's Tea TimeRated ★ 3.5