Movies
Ratings
148
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
Underground RendezvousRated ★ 3.0
The Happy LifeRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0