Titles you rated
The FortressRated ★ 3.5- HumintRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Frankenstein: The Anatomy LessonRated ★ 3.5
Number OneRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 2.5
- The UglyRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
PossessionRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
ElleRated ★ 4.0
Thunderstruck CopRated ★ 2.0
Water LiliesRated ★ 3.5