Series
Ratings
244
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
NewtopiaRated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
When the Stars GossipRated ★ 0.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
La PalmaRated ★ 2.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 1.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
The TyrantRated ★ 4.0
Comedy RoyaleRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0