Movies
Ratings
1150
Helter SkelterRated ★ 2.0
Late NightRated ★ 3.0
Marguerite's TheoremRated ★ 3.0
ItzhakRated ★ 4.0
The FalloutRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
After YangRated ★ 3.0
My Summer of LoveRated ★ 3.0
Labor DayRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
A Simple FavorRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
My Oxford YearRated ★ 2.5