Series
Ratings
22
Miss Mamma MiaRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 5.0
PresidentRated ★ 5.0
Empress CheonchuRated ★ 2.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0