Titles you rated
Smiling Friends Season 1Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 4.0- Don't Trust the B---- in Apartment 23Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 5.0
EviliveRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5