Series
Ratings
42
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Heated RivalryRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
A Very English ScandalRated ★ 4.0
WaywardRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Hyper KnifeRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0