Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 1.5
A Silent VoiceRated ★ 0.5
When Marnie Was ThereRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
ElementalRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
ElioRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0