Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Hidden LoveRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5