Series
Ratings
20
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
ShōgunRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Mad for Each OtherRated ★ 2.5
The Witcher Season 3Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 1.5
Make My DayRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 5.0
The Witcher: Blood OriginRated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 5.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 1.5