Titles you rated
ClimaxRated ★ 1.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
CassandraRated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- Yona of the DawnRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
86Rated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.5
SilentRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0