Movies
Ratings
63
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 4.0
High Plains DrifterRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 3.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Stanley Kubrick: A Life in PicturesRated ★ 3.0
The Big BlueRated ★ 3.0