Series
Ratings
25
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 3.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0