Movies
Ratings
134
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5