Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
His Last GiftRated ★ 5.0
Shadowless SwordRated ★ 5.0
Out LiveRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 2.5
JumperRated ★ 3.5
South BoundRated ★ 3.0
Hi, Dharma 2: Showdown In SeoulRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 0.5
The TerminatorRated ★ 4.0- 인연Rated ★ 5.0