Titles you rated
New WorldRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The Eighth DayRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 3.0