Titles you rated
Once We Were UsRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Three SistersRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
ResistanceRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0