Series
Ratings
45
Eun-soo's Good DayRated ★ 3.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- AjinRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 4.0
Black Clover Season 1Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0