Titles you rated
DarkRated ★ 3.5
DarkRated ★ 4.5
DarkRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Queen MantisRated ★ 1.0
GoblinRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0