Titles you rated
Still ShiningRated ★ 2.5
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
A Time Called YouRated ★ 3.5- CasheroRated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- 태풍상사Rated ★ 2.0
Ms. IncognitoRated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 3.0
A Hundred MemoriesRated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0- Noodle House GirlRated ★ 4.0
Keep BreathingRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0