Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
How to Be SingleRated ★ 3.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Fourth PlaceRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Seoul VibeRated ★ 1.5