Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
DarkRated ★ 3.0
Osama Sentai Kingu-ojaRated ★ 4.0- 未来戦隊タイムレンジャーRated ★ 3.5
Samurai Sentai ShinkengerRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 4.0
The WireRated ★ 5.0
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
Dept. QRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0- Kamen Rider HibikiRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 0.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5