Series
Ratings
121
BTS In the SOOPRated ★ 5.0
Run BTS!Rated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 1.5
Save MeRated ★ 1.5
EveRated ★ 2.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 0.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 0.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 2.0
Love Catcher 2Rated ★ 3.5
Unpretty Rapstar 3Rated ★ 0.5
Unpretty Rapstar 2Rated ★ 1.5- InuYashaRated ★ 3.5
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 4.0