Movies
Ratings
1464
The People UpstairsRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 2.5- We Grow UpRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 2.5
TRON: AresRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 3.0
Troll 2Rated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
PreyRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Snow WhiteRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
SomebodyRated ★ 2.5
ElektraRated ★ 2.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.5