Series
Ratings
78
EXchange Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- EXchange Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 3.5
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 2.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.5