Series
Ratings
29
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
AemaRated ★ 2.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0