Series
Ratings
213
Girls Band CryRated ★ 3.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 2.5
UmayonRated ★ 3.0
Umamusume: Pretty Derby Road to the TopRated ★ 4.0
The Founder of Diabolism QRated ★ 5.0
The Founder of Diabolism Season 3: The FinalRated ★ 3.0
The Founder of Diabolism Season 1Rated ★ 4.0
The Founder of Diabolism Season 2Rated ★ 4.0- Muhteşem Yüzyıl: KösemRated ★ 3.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 10Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.5
The Escape ArtistRated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.0