Titles you rated
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0
Eden of the EastRated ★ 4.0
Arakawa Under The BridgeRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0