Movies
Ratings
704
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 1.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The Perfect DateRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 2.5
Set It UpRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Escape RoomRated ★ 3.5
ViceRated ★ 4.0
Shazam!Rated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Dragon Ball Super: BrolyRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5